Апостиль застосовується у державах-учасницях Гаазької конвенції 1961 року і є спрощеним способом легалізації документів. Після апостилювання засвідчуваний оригінал набуває юридичної сили і може використовуватися на території відповідної країни. Апостиль документів Київ, якісний переклад документів. 

Апостиль - це спеціального виду штамп, який ставиться на офіційних документах та засвідчує справжність підписів та відбитків печаток, що скріплюють оригінал. Наше бюро перекладів надає допомогу в апостилі документів в державних органах. Апостиль в Києві ставиться винятково на оригінали, видані спеціальними структурами:

  • дипломи, атестати, академічні довідки;
  • різноманітні довідки - про стан здоров'я, про відсутність судимості, з місця проживання та інші;
  • довіреності, заяви та інші документи, засвідчені нотаріусом;
  • документи, видані органами юстиції;
  • установчі та інші папери юросіб.

Апостиль можна поставити на нотаріально засвідчену копію документа з перекладом. На документах органів юстиції апостиль проставляється в таких органах по всій Україні, на освітні документи та довідки з медичних установ і поліції апостиль можна поставити тільки в Києві. Послугами нашого бюро перекладів можуть користуватися незалежно від місця проживання всі громадяни України. Ви можете передати нам оригінал поштою або іншою службою доставки, а представник нашого бюро перекладів отримає їх і розпочне процедуру проставлення апостиля в Києві. Готові документи будуть передані вам аналогічним чином. Апостиль Україна, міністерство юстиції апостиль, апостиль документів Київ, апостиль мін'юст, апостиль вартість, апостиль ціна, бюро перекладів апостиль, Міністерство юстиції України апостиль, апостиль бюро перекладів, апостиль в мін'юсті, апостиль та легалізація, апостиль легалізація, апостиль міністерство юстиції, бюро перекладів апостиль Київ.