Website localization

Website translation and its adaptation to specific features of country, region or certain population groups

Переклад сайтів

Офіційний сайт – це не тільки візитівка, а й обличчя компанії в Інтернеті. Саме тому до створення веб-сайту слід підійти дуже відповідально, адже його головна мета - це залучити нових клієнтів і співробітників, а також забезпечення відвідувача вичерпною й достовірною інформацією на конкретну тему. Без цього сайт ніколи не стане популярним і не принесе прибутку своєму власникові. Щоб досягти успіху і залучити якомога більше потенційних замовників, власники сайтів все частіше звертаються до фахівців з перекладу сайтів і сторінок сайту.

Переклад веб-сайту - це нелегка справа. Підсумковий текст сайту повинен бути коректним і читабельним. Також повинні бути враховані потреби цільової аудиторії, на яку розрахована інформація, що міститься на сайті, і специфіка іншої мови. При цьому наповнення сайту повинно відповідати загальним нормам і ні в якому разі не спотворювати зміст наданих матеріалів.

Сьогодні переклад сайтів одна з найбільш затребуваних послуг, адже це відмінний спосіб просування свого ресурсу в глобальній мережі. Тільки залучаючи все більше відвідувачів, які розмовляють різними мовами: англійська, російська, українська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська. Правильним рішенням буде довірити переклад носію мови, здатному подати інформацію користувачам у найвигіднішою адаптованій формі.

Неграмотність перекладу завдасть удар по репутації компанії і обов'язково негативно позначиться на успішності проекту. Тому рекомендується звернутися до фахівців, здатним проаналізувати наповнення сайту і запропонувати вирішення можливих культурних невідповідностей.

Бюро перекладів Еллен-Київ надає наступні послуги з перекладу:

  • частковий переклад контенту;
  • повний переклад контенту;
  • постійна підтримка веб-сайту;
  • переклад графічної інформації;
  • переклад документації;
  • переклад програмного забезпечення, та ін.

Ми впевнені в якості послуг, що надаються.

Our contacts

 
CONTACT US
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Other services

Аpostille Certification of documents Translation spheres