Наша місія

Ми перекладаємо для досягнення вашої мети: будь то у бізнесі, у самостійній освіті або самовдоскрналенні.

Наші цінності

Люди-клієнти, співробітники, перекладачі - джерело руху вперед, гордість, повага, опора і прагнення.

Наші рішення

Якісно виконана робота в сфері перекладів, задоволення від досягнутих своїх цілей клієнтів.

О компанії

Зазвичай кожна нова компанія займає нову нішу або відвойовує її у когось, надаючи товар або послуги краще або дешевше. З Бюро перекладів Еллен пов'язані обидва варіанти.

Бюро перекладів Еллен - це сімейний проект Олени і Матвія Подгайних, присутній на ринку України, Росії (з 2014 року діяльність зупинена), Польщі, Німеччини, Іспании. Історія бізнесу почалася в 2010 році, (сайт 2010 року, дизайн лого Роман Родак - дякуємо велике) коли, вивчивши актуальні потреби сучасних компаній, вони вирішили відкрити свою справу. З самого початку існування Бюро була поставлена мета: надання послуг письмового та усного перекладу виключно найвищої якості.

Навчаючись в Київському національному лінгвістичному університеті, Олена буквально закохалася в мовознавство і з тих пір почала кар'єру професійного перекладача, спеціалізуючись на перекладах англійськоюі французькою мов.

Матвій має дві вищі освіти, отримавши диплом в Українській академії банківської справи за спеціальністю банківська справа, а потім - диплом Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю правознавство.

Відкривши свою компанію в 2010 році, Олена і Матвій працювали в тандемі, успішно надаючи лінгвістичну підтримку підприємствам і приватним особам. Ми створили всі зручності для клієнтів при оплаті наших послуг. Розрахуватися можна готівкою, банківською карткою або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Прогресивне технічне мислення дозволило Матвію розробити рішення для оптимізації бізнес-процесів і з часом залучити нових фахівців з перекладу для різних проектів. Це дає можливість пропонувати клієнтам такі переваги, як більш узгоджена термінологія, менші витрати і більш швидкий час обробки замовлення (редизайн сайту в 2012 році).

На даний момент компанія Еллен продовжує надавати послуги перекладу і навчання, пропонуючи інноваційні рішення, що відповідають потребам клієнтів. За час свого існування ТОВ «Бюро перекладів Еллен» зазнавало безліч змін і перетворилася в компанію зі своїм особливим спектром послуг і напрямків. В область нашої діяльності входять не тільки переклади понад 50-ти мов, але також і легалізація, витребування документів, нотаріальне завірення перекладів і усні (синхронні) переклади.

Точний письмовий і усний переклад, точні терміни, акуратність в роботі. Компанія повного циклу. Ми любимо мови і розбираємося в найтонших мовних нюансах. Відмінно знаємо свою команду і впевнені в ній. Підбір виконавців для кожного проекту проводиться індивідуально. Перекладачі-експерти забезпечать очікуваний результат в будь-яких областях людського знання. Послуги з перекладу, редагування та коректури, верстки та предпечатной підготовці текстів з файлів і в файли будь-яких форматів. Переводимо всі види документів, ставимо апостиль, виконуємо процедуру консульської легалізації та нотаріального посвідчення. Виробляємо переклади VIP- уровня. З такими текстами працює група фахівців: досвідчений перекладач, філолог і консультант найвищої кваліфікації, підтвердженої на міжнародному рівні. Приймаємо замовлення на локалізацію ПО, переклад інтернет-ресурсів. Виконуємо дублювання фільмів та інших відеоматеріалів: закадровий і з субтитрами.

Здійснюємо синхронний або послідовний усний переклад, надаємо в оренду обладнання для нього. Зробимо наладку, забезпечимо контроль над його роботою під час проведення заходу.

Кожен переклад супроводжується гарантією якості. Якщо ви не задоволені, ми будемо працювати з вами і вашою командою до тих пір, поки результат не буде схвалений. Незалежно від того, скільки часу це займе.

Безпека інформації клієнта має для нас вирішальне значення. Конфіденційність за замовчуванням - частина нашої місії. Розуміємо, що атмосфера довіри і здобута працею репутація є ключем до довгострокових плідним відносинам.